Közösség

Vélemény:

 

68 Halálos iramban: Hobbs és Shaw

(2019)

Ne told túl, maradj cool!

 
HE7EDIK   2019.08.02 00:08
1

A halálos iramban franchise beleesett ugyanabba a hibába, mint a Star Wars. Elkezdte gyártani a teljesen felesleges spin-offokat. Statham és Rock nagyon jól heccelték és cukkolták egymást a 7. és 8. részben, jókat lehetett rajtuk röhögni, de ehhez készíteni egy teljesen különálló filmet? Minek? Jó, jó, tudom a pénz miatt, de akkor már legalább hozzuk a korábbi színvonalat. Mert itt minden túl lett tolva, ami a 7-ben és 8-ban működött. Túl sok a keménykedés, és ez már inkább fárasztó, mint szórakoztató, rengeteg gyermeteg párbeszéd van, mint mikor az oviban cukkolják egymást a gyerekek, hogy én vagyok az erősebb, de nem, mert én, de nem, mert én. Kb. ez a színvonal, persze az akciók látványosak, de rengeteg minden benn volt ezekből az előzetesben, szóval semmi meglepőt és extrát nem tud nyújtani. Idris Elba sem tudott sokat hozzátenni, teljesen súlytalan gonosz, mondjuk, ennek részben az az oka, hogy amúgy is csapnivaló színész. Kicsit kezd unalmas lenni, hogy Statham goromba nézésével meg Rock keménykedésével próbálnak mindent eladni. Jobban örültem volna, ha inkább leforgatják a kilencedik részt velük együtt, mint így teljesen elpocsékolni rájuk egy teljes filmet. Ahogy az Axe reklámban is mondják: ne told túl, maradj cool! Na itt pont az ellenkezője történt...