Közösség

Vélemény:

 

62 Szuperagy

(2020)

Szuperagy

 
Crystaldeer   2021.04.15 17:45
2

Először is felháborodást keltett bennem, hogy Melissa McCarthy nem a megszokott hangon szólalt meg, aztán megtudtam, miért, és annyira sajnálom. :(( Egy hatalmas magyar szinkron ikont vesztettünk el idén, ez tudom, csak részben kapcsolódik filmhez, de azért írom le, hogy tudják esetleg azok is, akik mondjuk nincsenek ezzel tisztában, és hasonlóképpen felháborodnának, hogy miért lett más a hangja. Hát őszintén valószínű mégis van a filmre hatása, mert ez volt az első dolog, amitől picit más hangulatúnak éreztem, és akkor még nem tudtam a miértjét... A film cselekménye nekem nagyon tetszett, nem volt olyan rossz szerintem, mint amennyire a kritikusok mondják, nyilván a sci-fi része kicsit túl van tolva, nonszensz történnek az események, de ettől függetlenül, és mert Melissa Mccarthy tényleg minden tőle telhetőt megtett, hogy feldobja a sajátos stílusával a filmet, 4 csillag. Egyszer teljesen nézhető, szórakoztató esti kikapcsolódás.

 
Emmersson 2021.11.09 13:39
0

A tágabb közönség számára Kasszás Erzsiként ismert színésznő véleményem szerint remekül oldotta meg a feladatát, ráadásul hangszíne igencsak hasonlít Börcsök Enikőéhez. Az élet megy tovább, meg fogjuk szokni, mint a Szakácsi/Kulka váltást a Dr. House címszereplőjénél.