Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Ben Falcone
Jean Smart
Michael Beach
Bobby Cannavale

A Szuperagy Melissa McCarthy és Bobby Cannavale második közös filmje a 2015-ös A kém után.

A film rendezője, Ben Falcone és a főszereplő, Melissa McCarthy civilben házastársak.

A címszereplő hangját eredeti nyelven a népszerű amerikai showman, James Corden kölcsönzi.

A Szuperagy Melissa McCarthy és Ben Falcone rendező negyedik közös vígjátéka.

2018. áprilisában jelentették be hivatalosan, hogy a film főszerepét Melissa McCarthy játssza.

A Szuperagy forgatása 2018. július 16-án kezdődött meg, és agusztus 31-én ért véget.

A Szuperagy 2020. november 26-án debütál az HBO Max műsorán. A filmet az eredeti tervek szerint még 2019. decemberében mutatták volna be a mozikban.

Nem állítanám, hogy nagy rajongója vagyok Melissa McCarthynak, bár volt filmje, ami kifejezetten jól sikerült (A kém), és olyan is, ami kb. a trágya fogalmát meríti ki (Tammy). McCarthy egyébként szerintem egy jó komika, annak ellenére, hogy alapból nem vagyok túl jó befogadója a női humornak. Nem állítom, hogy nincs olyan, de ritka az a nő, akinek a szarkasztikus vénájában olyan vér kering, mint bennem. (Ez de szar volt!) több»