Szuperagy (2020)

Superintelligence

grufa   2021. 05. 12.

A Lecsap csapattal nálam alaposan kihúzta a gyufát Melissa McCarthy, de ez a film nagyon a helyén van. Persze valahogy még így sem lendül túl a szokásos kliséknél, de mindent összevetve, nagyon kellemes alkotás.

Artemisia   2021. 03. 11.

Ki irányít?

A Ben Falcone–Melissa McCarthy páros legújabb, szám szerint a 4. együttműködése. A kiindulóhelyzet és a cselekmény alapvonala most is hasonló a Falcone-filmek kötelező sablonjához: Carol az átlagos amerikai nők szürke életét éli. Állást keres, önkén... teljes kritika»

Crystaldeer   2021. 04. 15.

Először is felháborodást keltett bennem, hogy Melissa McCarthy nem a megszokott hangon szólalt meg, aztán megtudtam, miért, és annyira sajnálom. :(( Egy hatalmas magyar szinkron ikont vesztettünk el idén, ez tudom, csak részben kapcsolódik filmhez, d... több»

Eastern79   2021. 03. 12.

Láttuk már

A romantikus sci-fi vígjáték az a kombó, aminek hallatán azt mondom, ejha! Aztán meglátom Melissa nevét, és azt mondom legyintve: jaaaa... Sajnos ami a tévében működött, az a nagyjátékfilmekben nem megy McCarthynak, a poénjai unalmasak és laposak, néhol pedig meglepően kínos, amit művel.

Ben Falcone
Jean Smart
Michael Beach
Bobby Cannavale

A Szuperagy Melissa McCarthy és Bobby Cannavale második közös filmje a 2015-ös A kém után.

A film rendezője, Ben Falcone és a főszereplő, Melissa McCarthy civilben házastársak.

A címszereplő hangját eredeti nyelven a népszerű amerikai showman, James Corden kölcsönzi.

A Szuperagy Melissa McCarthy és Ben Falcone rendező negyedik közös vígjátéka.

2018 áprilisában jelentették be hivatalosan, hogy a film főszerepét Melissa McCarthy játssza.

A Szuperagy forgatása 2018. július 16-án kezdődött meg, és agusztus 31-én ért véget.

A Szuperagy 2020. november 26-án debütál az HBO Max műsorán. A filmet az eredeti tervek szerint még 2019 decemberében mutatták volna be a mozikban.

Nem állítanám, hogy nagy rajongója vagyok Melissa McCarthynak, bár volt filmje, ami kifejezetten jól sikerült (A kém), és olyan is, ami kb. a trágya fogalmát meríti ki (Tammy). McCarthy egyébként szerintem egy jó komika, annak ellenére, hogy alapból nem vagyok túl jó befogadója a női humornak. Nem állítom, hogy nincs olyan, de ritka az a nő, akinek a szarkasztikus vénájában olyan vér kering, mint bennem. (Ez de szar volt!) több»