Vissza a jelenbe (2010)

Hot Tub Time Machine

BoBamburg   2018. 09. 03.

Sokan dicsérték ezt filmet, de eddig mindig elkerültem. Mondjuk nem is baj, mert amúgy egy teljesen közepes, felejthető vígjáték. Viszonylag kevés poén volt benne, ami működött is, a legtöbb esetben csak erőltetett hülyéskedés megy. Történet meg semmi extra.

indingo   2017. 06. 18.

John Cusack miatt kezdtem el nézni. Nem rossz vígjáték, remek zenékkel. Nem szabad persze komolyan venni. a film is viccet csinált magából.

Berto49 Nézhetetlen  2017. 05. 17.

Rengeteg benne a trágárság és az altesti humor, erről már az elején meggyőződtem! Nem is vesztegettem rá az időmet, élvezzék azok, akiknek szánták ezt a förmedvényt!

szaka123   2018. 03. 26.

Egyszer a tv-ben adták, de reklámok miatt lemaradtam a második feléről. Gondoltam letöltöm és megnézem mi sül ki belőle. Hát az amire gondoltam, elég kiszámítható a sztori. John Cusak nevét nem értem a stáblistán, a második részre már vissza sem tért... több»

Lonka   2017. 07. 29.

Nem volt ez olyan rossz, a története kedvelhető komoly összefüggéseket nem kell benne felfedezni. Voltak benne humoros jelentek, bár néhány kínos is.

MMcFly2015   2017. 07. 12.

A Hot Tub Time Machine nehezen jutott el szinkronosan hozzánk, mikor feliratosan láttam először, nem egyszer néztem meg utána. John Cusack a húzóerő, viszont a főszerep ellenére a négyből a leggyengébb figura, és a csapat többi tagjain sokkal többet ... több»

Ragemarci   2015. 09. 01.

A jó kis feel good érzés azért megvan, de nem szakadtam a röhögéstől.

John Cusack

John Cusack azt nyilatkozta, szinte kizárólag a film címe miatt csatlakozott a produkcióhoz.

(kázsé)

Az előzetesben látható Michael Jackson-viccet Craig Robinson találta ki.

(kázsé)

A filmben Sebastian Stan egy kommunisták ellen harcoló hazafit alakít. A színész a kommunizmus idején született Romániában.

(kázsé)

William Zabka jeleneteit hónapokkal a forgatás befejezése után vették fel, mert a készítők úgy találták, hogy további jelenetekre van szükségük.

(kázsé)

A film egyik jelenetében tévében megjelenik egy bevágás Chevy Chase egy 1986-os műsorából.

(kázsé)

Mikor megérkeznek a múltba, John Cusack egy Fishbone pólót vesz fel. A színész ismert rajongója a bandának.