Vissza a jelenbe

Hot Tub Time Machine

2018.09.03 BoBamburg

Sokan dicsérték ezt filmet, de eddig mindig elkerültem. Mondjuk nem is baj, mert amúgy egy teljesen közepes, felejthető vígjáték. Viszonylag kevés poén volt benne, ami működött is, a legtöbb esetben csak erőltetett hülyéskedés megy. Történet meg semmi extra.

2017.06.18 indingo

John Cusack miatt kezdtem el nézni. Nem rossz vígjáték, remek zenékkel. Nem szabad persze komolyan venni. a film is viccet csinált magából.

2017.05.17 Berto49 Nézhetetlen

Rengeteg benne a trágárság és az altesti humor, erről már az elején meggyőződtem! Nem is vesztegettem rá az időmet, élvezzék azok, akiknek szánták ezt a förmedvényt!

2018.03.26 szaka123

Egyszer a tv-ben adták, de reklámok miatt lemaradtam a második feléről. Gondoltam letöltöm és megnézem mi sül ki belőle. Hát az amire gondoltam, elég kiszámítható a sztori. John Cusak nevét nem értem a stáblistán, a második részre már vissza sem tért... Több

2017.07.12 MMcFly2015

A Hot Tub Time Machine nehezen jutott el szinkronosan hozzánk, mikor feliratosan láttam először, nem egyszer néztem meg utána. John Cusack a húzóerő, viszont a főszerep ellenére a négyből a leggyengébb figura, és a csapat többi tagjain sokkal többet ... Több

2017.07.29 Lonka

Nem volt ez olyan rossz, a története kedvelhető komoly összefüggéseket nem kell benne felfedezni. Voltak benne humoros jelentek, bár néhány kínos is.

2017.12.06 a-arnold

Eddie Murphy hol szerepel ebbe a filmbe? Szerintem sehol, legalábbis én nem láttam. A szereplők között ott van első helyen. Egyébként nem rossz film, tetszett, de nem dobtam tőle hátast, de esti kikapcsolódásnak tökéletes.

2015.09.01 Ragemarci

A jó kis feel good érzés azért megvan, de nem szakadtam a röhögéstől.

2015.11.12 veress75

Az alapötlet nem rossz és nagyjából a megvalósítás is rendben van, de azért megvannak sajnos benne az olyan, szinte kötelezőnek tűnő negatívumok is, mint a túl sok pisi-kaki poén, kicsit korosodó férfiak Amerikai pitéjének benyomását keltve.

2016.11.07 tjanika

A Vissza a jövőbe után kicsit mást vártam,de így sem lett rossz. Bár egy-két poén elég erőltetett. A történet viszont agyamenten érdekes viszont.

2016.01.31 Cercei

Ritka bosszantó film, az ötlet teljesen értelmezhetetlenül bárgyú, ami még rendben is volna, ha lenne benne legalább 1-2 jó poén, vagy vicces kalamajka, de nincs. Ez is egy újabb bugyuta amerikai vígjáték, kínjukban már nem tudnak mit kitalálni.

2015.01.10 Hitman

Voltak benne vicces részek, persze nem az évszázad vígjátéka, de éppenséggel el lehet nézni, ha nincs más a tévében. Azért ne szervezzetek rá egy egész mozis estét, annyi fergeteges röhögés nem lesz belőle.