Absolutely Anything
Sanjeev Bhaskar
Terry Jones
Eddie Izzard
Kate Beckinsale

Egy bolondos tanár folyamatosan kisebb-nagyobb baleseteket szenved, mióta rájött, hogy varázslatos képességekkel rendelkezik.

(hp)

Rendező: Terry Jones
Forgatókönyvíró: Terry Jones, Gavin Scott, Douglas Adams
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2015.08.12.

2022.01.06 Málinger Zsolt

Terry Jones és Simon Pegg. 10/10-es kombó.

2018.02.14 Artemisia

Remek vígjáték, nagyon vicces, rengeteg eredeti poén van benne, Dennis, a kutya karaktere szenzációs. Jópofa, hogy az űrlények női neveken szólítják egymást, amikor Katherine azt hiszi, hogy Neil meleg, mert a beszélő kutya kompromittálja, vagy ami... Több

2019.07.07 indingo

Nagyon jó kis vígjáték, nem túl ismert film. Ütnek benne a poénok, jól felépített a story és persze elmaradhatatlan a romantikus szál.

2016.12.17 HercegPeter

Véletlenül bukkantam rá a filmre, mert soha egy reklámot vagy előzetest nem láttam róla. De azért reméltem, hogy kikapcsol másfél órára. Így is lett. Egy megmosolyogtató film, de nem szuperprodukció. Egy ilyen film után mindig feljön az emberben, hogy mi lenne ha ő kerülne ilyen helyzetbe?

2020.10.21 Bazzzsi

Annyira abszurd a története, hogy már azért érdemes megnézni. Valóban jó lehet megtenni bármit, de mi ennek az ára? Én jókat mulattam a filmen.

A Megtehetek bármit Robin Williams utolsó filmje. A produkció a színész halálának első évfordulóján került a mozikba. Szerző: hp

Robin Williams egy 2009-es interjúban elárulta, hogy mindig is szeretett volna együtt dolgozni Simon Pegg-gel. A Megtehetek bármit-ben végre lehetősége nyílt rá. Szerző: hp

Terry Jones és Gavin Scott már a kilencvenes évek elején elkezdte a forgatókönyv megírását. Szerző: hp

Terry Jones egy interjúban elmondta, hogy a filmhez H.G. Wells The Man Who Could Work Miracles című filmje jelentett inspirációt. Szerző: hp

A film betétdalában a Queen dobosa, Roger Taylor is énekel. Szerző: hp

(2016. 01. 17.)
Absolutely Anything
Tucatvígjátékként ezzel még ugyan éppen el lehet evickélni, de ha arra gondolok, hogy Terry Jones ehhez a műhöz nyerte meg az egykori Monty Pythonos társakat, Robin Williamst (ráadásul előbbieknek elképzelhető, utóbbinak biztos, hogy ez lesz az utolsó filmszerepe) és az egyik legnagyobb kortárs brit komikus sztárt, Simon Pegg-et, akkor egyszerűen m... Több

Értékelés: 5.5/10
(2019. 03. 18.)
Absolutely Anything (2015)
A film közel sem rossz, de nem is akkora nagy durranás, mint az előzetes után vártam. Az alapötlet, hogy az idegen lényekből álló bizottság egyetlen emberen teszteli le, hogy mit is tenne az illető, ha bármit megtehetne és ez alapján döntik majd el, hogy a föld bolygó és teljes lakossága alkalmas e arra, hogy továbbra is szennyezze a világegyetemet... Több