Szuperagy

Superintelligence

2022.11.22 Zsolt Szabó

Szuper közepes

Ebben a filmben épp olyan szereplőket válogattak össze, akiknek a játékát szeretem: Melissa McCarthy, Bobby Cannavale, James Corden (imádom a talkshow-ját), Jean Smart. Ez máris jó alap lehetett volna, és a filmnek a története is jó kis mókának ígérkezik, romantika, vígjáték, világvége és sok minden más, amit próbáltak bele sűríteni a filmbe. Ez össze is jött, viszont hogy ilyen sok minden szerettek volna az alkotók egy filmbe sűríteni, ezáltal mindenből egy kicsit kaptunk, és így felejthető lett az alkotás. A véleményem szerint, mivel azért jó is volt, meg nem is, értékelésem 6/10.

2021.03.11 Artemisia

a nap véleménye

Ki irányít?

A Ben Falcone–Melissa McCarthy páros legújabb, szám szerint a 4. együttműködése. A kiindulóhelyzet és a cselekmény alapvonala most is hasonló a Falcone-filmek kötelező sablonjához: Carol az átlagos amerikai nők szürke életét éli. Állást keres, önkén... Teljes kritika

2021.04.15 Crystaldeer

Először is felháborodást keltett bennem, hogy Melissa McCarthy nem a megszokott hangon szólalt meg, aztán megtudtam, miért, és annyira sajnálom. :(( Egy hatalmas magyar szinkron ikont vesztettünk el idén, ez tudom, csak részben kapcsolódik filmhez, d... Több

2021.05.12 grufa

A Lecsap csapattal nálam alaposan kihúzta a gyufát Melissa McCarthy, de ez a film nagyon a helyén van. Persze valahogy még így sem lendül túl a szokásos kliséknél, de mindent összevetve, nagyon kellemes alkotás.

2021.08.20 dandelion1983

Kicsit mindent akart ez a film, és végül mindenről lemaradt. Nem volt jó romantikus filmnek, sem vígjátéknak, sem valami jövőbe mutató, elgondolkodtató sci-finek. Pedig Melissát nagyon csípem.

2021.11.09 Emmersson

Lejtmenet

A produkció sikeresen csúszik le az ígéretes vígjáték szép kilátást nyújtó dombjáról az egyforma sorházas tökátlag utcába. Annyira nyálas-gagyi lesz az utolsó fél órára a film, hogy az alapsztoriról elfeledkezve küszködsz a hányingerrel. :( Kit érdekel a romantika, a világmegmentés, amikor egy MI garázdálkodik mindenütt?! A kezdeti erős 4* igen gyorsan lett 3-as, majd 2-es... Utólag bánom a több mint másfél órát.

2021.03.12 Eastern79

Láttuk már

A romantikus sci-fi vígjáték az a kombó, aminek hallatán azt mondom, ejha! Aztán meglátom Melissa nevét, és azt mondom legyintve: jaaaa... Sajnos ami a tévében működött, az a nagyjátékfilmekben nem megy McCarthynak, a poénjai unalmasak és laposak, néhol pedig meglepően kínos, amit művel.

2022.09.21 Török389133

Nekem kifejezetten tetszett, vicces és aranyos sci-fis, informatikusos, nagyon kellemes meglepetés volt a rossz pontszámok ellenére.