79% 180 szavazat

Hol nézheted

FILMINFÓ

Tartalom 1
Hivatalos tartalom

A 18 éves Misi egy rendkívül gtlásos srác, aki évek óta szerelmes Jankába, a fiú azonban képtelen megtenni az első lépéseket. Pánikrohamai ellen a Zanox nevű kísérleti gyógyszert fogyasztja, amelynek váratlan mellékhatásai jelentkeznek.

A gyógyszer segítésgével Misi képes utazni az időben, így… Több

Forgatókönyvíró: Baranyai Gábor Benő
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2022.05.26. | Cinego (2022.09.29.) | Max (2023.02.18.) | Netflix (2024.01.02.) | Filmio (2024.01.04.)
Forgalmazó: MoziNet

2024.04.29 Krisz

Magyar filmhez képest egész jó. Főleg tetszett a kreativitása és az, hogy elég jó volt a befejezés. Több olyat is húzott, amit külföldi filmekben sem lehetett még nagyon látni. A humor is többször megmutatkozott a filmben.

2022.09.03 Eastern79

Magyar időhurok

Bálint Előd valószínűleg erre a szerepre született, ráadásul egy új műfaj is szárnyát bontotta a Zanox képében; hello balkáni-romantikus-sci-fi! Az hagyján, hogy egy pálinka és egy kísérleti gyógyszer segítségével lehet utazni az időben, de az időhurok koncepciójába bőven belefér a romantika, a krimi és egy szatyor bundáskenyér. Abszolút magával ragadó, egyedi képi világú, remekül megírt történet brilliáns párbeszédekkel, remek színészekkel, finom humorral, ahogyan csak mi magyarok tudunk filmet készíteni. Igazi különlegesség, minden ízében friss és egyedi.

2022.12.02 Dorkateo

Nem értem, mi szükség volt még egy időhurkos filmre. Semmi újat nem látok benne, vontatott, nehézkes, unalmas.

2023.03.02 erahurka

Alig van pár jó poén benne, a főszereplő meg borzasztóan idegesítő. Legalább rövid, bár hosszabbnak érződik. Nem értem, miért van úgy körülrajongva.

2023.08.29 Jocpappa

10/10

Na ez! Ez valami csúcs! Annyira kreatív, szellemes, mosolyogva néztem végig a filmet. Úgy magyar, hogy közben nem a pesszimizmusra és kilátástalanságra épít, tiszta feelgood hangulata van. Nagyon jó látni, hogy ilyen is tud készülni itthon! Nagyon sok időhurkos/időutazós filmet láttam már, de ilyen ötletesen megoldva még talán sosem, ezenfelül külön jó érzés, hogy már Nekünk is van egy ilyenünk. Fixen követni fogom ezentúl a rendező munkásságát. (Aki nem vágja, miért idegesítő a főszereplő srác, az még nem szorongott komolyabban életében. Örüljön neki! :))

A film 20 291 075 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 14 092 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

#1

Baranyi Benő első nagyjátékfilmje.Szerző: csd

#2

(2022. 06. 26.)
Vissza a magyar jövőbe
Magyarországon nem gyakran készül sci-fi, főleg nem időutazós, azonban Baranyi Benő első mozifilmje, a Zanox ebbe a műfajba tartozik, sajátos magyar változata a Vissza a jövőbe és a Pillangó-hatás című klasszikusoknak. Több

Értékelés: 6.3/10
(2022. 05. 25.)
Baranyi Benő első filmje egészen impozánsra sikeredett és nagy reményekkel indul majd premiernek, habár a Katinkával kapcsolatban is voltak elvárásaink, amelyek nem teljesültek. A koncepció megfelelő importjához kellett a rendezői teljesítmény, nem lett volna elég más teljesítményéből gazdálkodni, így egy kellemesen önreflektív alkotás tudott szüle... Több