Közösség

Vélemény:

 

67 Boldog halálnapot! 2.

(2019)

Horrorból Sci-Fibe át, avagy Sissy hogyan tesz el láb alól.

 
dailyfilmsan   2019.08.01 20:26
0

Ha horrorként kellene értékelnem akkor egyest kapna, mivel az első részhez képest minden horror jellegét elvesztette a film. Viszont mint egy Sci-Fi megéri a közepes értékelést. Vajon miért? Mert egy egész érdekes tudományos kutatás köré ágyazza a film velejét ezzel megmagyarázza a folyamatos visszatérést. A magyarázat csavart hoz magával ami érzelmesség és velőssé teszi a filmet. Szóval nem nézhetetlen csak ne horrora készüljünk. Már csak azért ne mert több benne az öngyilkosság mint a gyilkosság szerintem. Inkább az érzelmekre mentek rá az írók mikor a történetet tovább gondolták és hát mondjuk ki nem biztos hogy ez volt a helyes út. Túl nyálas és középszerű lett emiatt. Viszont ezeken túllendülve egy nagy pozitívuma van a filmnek és az a főszereplője, Tree. Már az első részben is jól nyújtotta a karaktert, de itt igazán beleérett a szerepébe, Jessica Rothe nak nem láttam még kb egy filmjét sem az előző részt leszámítva de engem megvett magának a szerepjátékával. Ha másért nem is akkor miatta meg lehet nézni a filmet.