Közösség

Vélemény:

 

69 A csodagyerek

(2019)

Jó téma, rossz kivitelezés.

 
Jumanji175   2021.08.19 12:14
0

Általában nem igazán szeretem behype-olni magam (kivéve a Halálos iramban és Marvel filmekre, amiket nem tudok megunni, bármennyiszer is nézem meg őket). Épp ezért nem voltak ehhez a filmhez sem nagy elvárásaim, viszont a téma (reinkarnáció) önmagában nagyon érdekes és izgalmas számomra, itt azonban sajnos nem volt az. A kutyás jelenet egész egyszerűen feldühített, undort váltott ki belőlem, a vége egész egyszerűen rossz. Emellett totálisan kiszámítható az egész, nekem legalábbis az volt. Az meg teljesen érthetetlen számomra, hogy miért csinálják manapság Hollywoodban, hogy a filmek körülbelül 90%-ának úgy van vége, hogy abból mindenképp folytatás készülhessen, akkor is, ha egy bukás a film. Ez márpedig olyan film, amit kár lenne folytatni. Sokkal többet vártam ettől a filmtől, még elvárások nélkül is, főleg miután megtudtam, hogy a reinkarnációval foglalkozik. A legjobban persze azt bánom, hogy pénzt is kiadtam érte. Ami viszont értékelhető, az a főszereplő gyerek, Jackson Robert Scott (AZ 1-2, Locke and Key, WandaVision) játéka és a téma.