Sport- és Tyson-rajongóknak mindenképpen ajánlott alkotás, szerintem nem nagyon fogod félbehagyni. Még azt is mondhatnám, hogy egy kicsit alulértékelt film, hiszen ebből a pályafutásból nagyjából ennyit lehetett kihozni. Hozzám a boksz nem áll közel, én az életrajzi vonal miatt indítottam el. Tysonnal régen sem szimpatizáltam, és ezen a film sem tudott változtatni, sőt inkább megerősítette az ellenszenvemet. Az én szememben a sport mentette meg attól, hogy teljesen a bűnözői életben kössön ki, de lehet, hogy rosszul látom. Mindenesetre egy percig sem éreztem időpocsékolásnak.
Sport- és Tyson-rajongóknak mindenképpen ajánlott alkotás, szerintem nem nagyon fogod félbehagyni. Még azt is mondhatnám, hogy egy kicsit alulértékelt film, hiszen ebből a pályafutásból nagyjából ennyit lehetett kihozni. Hozzám a boksz nem áll közel, én az életrajzi vonal miatt indítottam el. Tysonnal régen sem szimpatizáltam, és ezen a film sem tudott változtatni, sőt inkább megerősítette az ellenszenvemet. Az én szememben a sport mentette meg attól, hogy teljesen a bűnözői életben kössön ki, de lehet, hogy rosszul látom. Mindenesetre egy percig sem éreztem időpocsékolásnak.