Közösség

Vélemény:

 

64 Black Adam

(2022)

Anti Shazam!!!

 
kecsamstaff   2022.11.07 07:36
0

Tath Adam alias Anti-Shazam megjelenésével új korszak köszöntött be a DCEU világában. Dwayne nagyon jól hozza az anti-szuperhős szerepét. Látom benne a méltó ellenfelet Supermannel szemben. Azért valljuk meg az őszintét, egy Superman vs. Black Adam összecsapás elég ütős lenne, amit a film végi előrejelző zárójelenet nyitva is hagy nekünk, nem mellesleg a DC-rajongók legnagyobb örömére. Negatívumként talán csak Atomcsapást tudnám megemlíteni, aki eléggé keveset tett hozzá a filmhez, mintsem hozzátett volna. Ez a mindig esetlen figura, kicsit Flashre hasonlított. Nyilván a karakter kidolgozatlansága és az előzménye miatt sem látom túl nagy volumenűnek ezt a karaktert. Dr Sors poénjai nekem nagyon bejöttek, bár nem sok volt. Pierce Brosnan nagyon hozta a rászabott karaktert. Teljesen ráillett. Ciklon is szuper volt, nála külön tetszett a VFX kidolgozottsága. Sabbac is viszonylag jól kidolgozott volt, bár tőle nem voltam elájulva. Nekem nagyon tetszett, elégedetten álltam fel a film után. Véleményem szerint ezt a filmet sokkal jobban összerakták, mint az eddigiek közül bármelyiket is. Remélem ezt az átgondolt tendenciát folytatni fogják. Ideje lenne már, mivel a DC-ben is vannak bőven kiaknázatlan perspektívák.