Közösség

Vélemény:

 

75 #túlélők

(2020)

#túlélők

 
Rea387147   2021.04.03 16:55
0

Aggódtam miatta, hogy nem lesz a "fogamra való", viszont nem volt olyan rossz, mint amit vártam. Igaz, nem szeretem az ilyen zombis filmeket, de ez kivételesen tetszett. A sztori ugyanolyan volt, mint bármelyik átlagos zombifilm, viszont az tetszett benne, hogy ez a film meg volt szórva egy kis csipetnyi romantikával, valamint néhány tanulságot is tárt elénk. Például, hogy hogyan kell valakivel egy csapatban dolgozni stb. Valamint láttam néhány metaforikus utalást a manapság zajló COVID-19-ről is (persze nem ez a fő témája a filmnek). A zombik itt egy kicsivel ijesztőbbek voltak, mint más filmekben, persze csak az én számomra. De természetesen ami a legjobban tetszett ebben a filmben, az a happy end. Végül is ki utálná a happy endet. Nem igaz? Nálam ez plusz pont a filmnek. ;) De remélem, hogy a film készítője ad nekünk még ilyen fajta filmet, vagy csinálnak folytatást ennek a filmnek. Egyébként a szereplők is nagyszerűek voltak. A főszereplők tökéletesen alakítottak. A szerethető karakterek mindig tudnak javítani a filmhez való hozzáállásomon. A mellékszereplők is is rendben voltak, kifogás nélkül szerethetők voltak ők is. ⭐️ Összességében egy 10/9-et adok ennek a filmnek.⭐️ ~Rea