Közösség

Vélemény:

 

63 355

(2022)

A 40-es sztár-színésznők akciózása

 
Harper   2022.01.16 15:48
7

A Mafabnak köszönhető mozijeggyel néztem meg ezt a lendületes akcióthrillert, melyben négy nagyon csinos 40-es sztárszínésznő akciózását láthattam egy szövevényes kémsztoriba ágyazva. (Köszönet ezúton is a Mafabnak és a szerintem előnyére módosított medálrendszernek). A 355-ben a 4 színésznő közül a 44 éves Jessica Chastain a legszebb, de kitesz magáért a 47 évesen is bomba formában lévő Pénelope Crúz és a 45 éves Diane Kruger is. Az alapsztori nem túl bonyolult: egy univerzális, vagyis minden rendszert feltörni képes dekódert kergetnek végig, verekedések és üldözős jelenetek tömkelegén keresztül. Közben a hölgyek megfordulnak Párizsban, majd az afrikai Marokkóban és a kínai Sanghajban is. A férfi főszereplő, a Marvelekből jól ismert Sebastian Stan, hozza a kőkemény macsót, aki mint kiderül, kettős játékot űz. Izgalmas, látványos, pörgős, bár szerintem egy kicsit elnyújtott a játékidő, a maga 124 percével. Értékelésem: közepesnél kicsit jobb, 60%. Egyszer nézős, de aki akciózó 40-es sztárnőkre vágyik (akik minden létező ruhakölteményben megcsodálhatóak), nem csalódik.