Közösség

Vélemény:

 

73 Nemterhes

(2020)

Meglepően szórakoztató a Nemterhes

 
Harper   2022.04.06 13:56
3

Véletlenül bukkantam erre a fura vígjátékra, és kezdetben csak az idő elütése céljából néztem bele, adva magamnak 15-20 percet arra, hogy eldöntsem, félbehagyom-e vagy végignézem. Végül a főszereplő hölgy, az akkoriban 25 éves (de 17-et alakító) Haley Lu Richardson miatt maradtam, és a sztorit is egyre szórakoztatóbbnak találtam. Ebben a könnyű kis vígjátékban kapunk ugyanis vicces párbeszédeket, kacagtató helyzeteket, izgalmat és rengeteg poént is. A mindössze 156 centis, de kétségtelenül gyönyörű Richardson kisasszony nagyot alakít, és játéka kiemeli a produkciót az átlag bugyutaságok sorából. Egy teherbe esett középiskolás tinilányt alakít, aki titokban szeretne abortuszt, amiért egy kétnapos utat vállal barátnőjével az ország másik szegletébe. Az út kalandok sokaságát hozza, ami alatt megismerik önmagukat és örök barátság szövődik közöttük. Kimondottan tetszett a sok fordulat, a rengeteg furcsa párbeszéd és a két lány vicces szerencsétlenkedése. Biztos, hogy később újra megnézem. Értékelésem: erős 80%. Mindenkinek ajánlom, aki nem csak a csúcskategóriás akciófilmekre hajt.