Közösség

Vélemény:

 

63 Akkor jöttél te

(2020)

Akkor jöttél te

 
Crystaldeer   2022.11.06 17:48
0

Én ezt a filmet nem igazán tudom sehova tenni. Kedves kis romantikus filmnek indul, de aztán a film közepére egyre jobban idegesítővé válik a női főszereplő, annyira ripacs. Meg úgy az egész film, néhol totál értelmezhetetlen jelenetekkel - pl. a lerészegedés a kanapén -, máskor olyan poénok vannak benne, ami kezdetben még vicces, aztán egyre inkább nonszenszé válik. Vagyis totál logikátlan az egész, mert egyszer teljesen közvetlenek egymással, máskor meg zárkózottak. Ugyanígy az emberi kapcsolatok és azokhoz való viszonyulás - pl. ott van a nő, akit gyerekkora óta ismer, aztán épp elvenni készül, de hogy minek, azt maga a szereplő sem érti igazán szerintem már, nem hogy a néző. :D Az öreg hölggyel is mindjárt régi ismerősök a nővel, akit épp abban a pillanatban ismer meg. Ebben a filmben minden totálisan gyenge és rosszul kivitelezett. Elizabeth Hurley neve lehetne az egyetlen, aki még hozzáadhatott volna valamit a filmhez, de ez sem sikerült. Hogy miért néztem aztán végül mégis végig? Hogy legyen valamiről véleményt írni. :) De aki nem látta, nyugodtan kihagyhatja, mert nem veszít vele semmit.