Közösség

Vélemény:

 

57 Meg 2. - Az árok

(2023)

Megvettem

 
Petrus Rosidus Maximus   2023.12.11 06:51
2

Igazából nekem bejött ez az egész, a folyamatos akciókkal és temérdek látvánnyal. Jók a vízalatti jelenetek, tetszettek a kétéltű lények, és nekem élvezetes volt az is, hogy egyszerre harcoltak a rossz fiúkkal, a megekkel és az óriáspolippal, illetve a vízből kimászó krokodilszörnyekkel. Ezt már nehéz lett volna fokozni. Jason Statham és Cliff Curtis is jók nagyon. Az egész egy nagy látvány és akció-orgia. Melissanthi Mahut pedig (a görög származású színésznő, aki végig együtt akciózik Stathammel) kellemes meglepetés, egyértelműen jól játszik. Bejövősek a helyszínek is, a gyönyörű trópusi óceánpartok. A megekkel való jetskizés pedig egyenesen zseniális. Másodszor megnézve is jó film, bár csak azoknak fog tetszeni, akik elvannak a látványfilmekkel, és nem várnak shakespeare-i mélységeket tőle. Mert ez kétségtelenül nem egy Oscar-esélyes produkció. De ilyen is kell. Amikor az ember csak punnyad a képernyő előtt, és agyalás nélkül fogadja be a látványt. Na ez pont ilyen mozi. Én megvettem, nálam látvány kategóriában négy csillag.