Közösség

Vélemény:

 

62 Monsters

(2010)

Szörnyen nagy csalódás.

 
puszpang   2026.06.25 18:40
0

Ilyen, amikor egy tűrhető történetet hazavágnak. Az indulás jó, a folyamat lassan leül és az érkezés nagy semmi. A hangulatát sikerült elkapni. A karakterek rendben. Aztán vártam, hogy legyen valami. Volt pár használható jelenet, de itt még kitalálni sem volt lehetőség, hogy mik és miért. Oké, nem az első ilyen film. Csak itt a semmibe foszlik, degradálódik szinte minden. A-ból B-be eljutottunk, de nem érzékeltem izgalmat, cselekményt, komolyabb veszélyt vagy bármit, ami a szörnyekhez kapcsolódik. Esetleg háttér ok, erős zárójelben. A rendező valamit nagyon benézett. Vagy nem látott. Itt nem a költségvetés volt a baj.