Monsters (2010)

Monsters

dulkap   2015. 08. 12.

Bő egy óra után kapcsoltam ki. Gyakorlatilag semmi nem történt benne. De ha mégis volt valami, abból semmit nem lehetett látni, annyira sötét volt. Bíztam egy korrekt kis filmben, de ez nem jött össze.

pisti18   2015. 04. 18.

Én a filmtől egy teljes mértékben CGI teli akciót vártam, ám itt a fő hangsúly nem a szörnyeken volt, hanem a karaktereken van és meg kell mondjam egészen tetszett, még így is.

pindurcat   2015. 06. 11.

A film egyszerűen kevés, erőltetett minden perce, gyenge a szereplőgárda. Amennyire annak idején beharangozták, annyira pocsék lett. Nagy csalódást okozott.

cvölf   2014. 10. 09.

Nem pont erre számítottam, azt hittem kicsit szokásosabb amerikai szörnyes film lesz, de tulajdonképpen nem is annyira a szörnyeken volt a hangsúly, hanem az embereken. Ez tetszett.

KingPin   2015. 02. 12.

Egy érdekes variáció az óriásszörnyes mozira. Szerintem jól ki volt találva, a színészek is tetszettek, no meg nagyon-nagyon szép volt az egész, sok energiát fektettek a látványba. Eléggé jó lett szerintem összességében.

A film összbevétele 237 301 dollár volt (imdb.com).

Gareth Edwards a film vizuális effektusait egymaga hozta létre egy boltban vásárolt szoftver segítségével.

(kázsé)

A két főszereplő a forgatás ideje alatt randevúztak, később pedig összeházasodtak.

(kázsé)

A film legtöbb jelenete nem volt előre megírva, a színészek többnyire improvizáltak.

(kázsé)

A filmet teljes egészében eredeti helyszínen vették fel. A statiszták gyakran csak arra járó emberek voltak.

(kázsé)

Nem derül ki pontosan, de a film a közeli jövőben játszódik. Néhány kiírás egy 2011-ben alakított egységre utal.