Otthon, biztonságban (2006)

Right at Your Door

harnas1207   2018. 12. 12.

Különleges film, minden szempontból. Kicsit olyan hangulata van, mint az új Cloverfield mozinak. Nem tudjuk biztosan mi történt, és eleinte mindent csak egy szemszögből látunk. A film végi csavar őrülten nagyot üt, megéri kivárni.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Végig húzták vonták a történetet nyögvenyelősen, de ez szerintem tudatos volt, hogy még jobban üljön a végkifejlet, ami sikerült is, de egy ledöbbenés nekem nem ér 90 perc szenvedést.

irongozu   2016. 04. 15.

Hát nem mondanám kifejezetten érdekesnek és izgalmasnak ezt az alkotást, a morális dilemmáiban ezzel szemben nagyon kreatív tud lenni - éppen ezért biztos vagyok benne, hogy egy nehezen feledhető filmélménnyé fog válni a végére.Érdemes időt áldozni rá.

Valószínűleg érezhették ezt a készítők is, így óriási – bevallom, számomra valóban meglepő – fordulattal zárul a történet, de csak egy percig örülhettem neki. A végső csavar megmenthette volna a filmet, egy-két percig azt éreztem, ebből még valami jó is kisülhet, de még a saját jó ötleteivel sem tudott sajnos mit kezdeni az Otthon, biztonságban. több»