Az asztronauta (1999)

The Astronaut's Wife

Owotonor   2019. 01. 31.

A színészek jól játszanak, kellően misztikus és félelmetes egyben drámai jellegű is. A scifi műfajból lehetne több benne. Tetszett.

indingo   2017. 12. 24.

Szerintem voltak benne parás jelenteket, de magát a koncepciót nem értem. Minek is bújt Johnny Depp bőrébe az ufó? Vagy várnak 20-30 évet míg elszaporodnak a földön és utána lecsapnak?

ZeroHero   2015. 05. 14.

Maga sztori, unalmas, sablonos, felejthető, kiszámítható, a végén pedig gagyi. A megvalósítás mégis élvezhetővé teszi. Szerintem tökéletes példa arra, hogy lehet jó filmet csinálni egy sz*r forgatókönyvből. Elismerésem a rendezőnek és a két főszerepl... több»

harnas1207   2018. 11. 30.

Nekem a történet tetszett. Kíváncsi voltam mi történt ott kinn, ez tette feszülté a filmet. Aki parázós filmet akar, az ne ezt nézze.

A film eredeti angol címe The Astronaut volt, viszont Johnny Depp némiképp jelentéktelen, semmitmondó alakítást nyújtott a címszerepben. Charlize Theron sokkal dominánsabbnak bizonyult mellette, ezért változtatták a film címét The Astronaut's Wife-ra.

(Attila G.)

A pár több alkalommal az Emlékek szerenádja (Penny Serenade) című 1941-es fekete-fehér filmet nézi VHS kazettáról; a film egy házaspár szomorú történetéről szól.

(mrarizona)

A filmhez készült alternatív befejezés, mivel a producereknek nem tetszett az eredeti verzió.

(ZeroHero)