Az asztronauta

Az asztronauta

The Astronaut's Wife
indingo

Két asztronauta elhagyja az űrhajót, hogy megjavítson egy elromlott műholdat, és ekkor két percre megszakad velük a földi kapcsolat. Mindketten épségben hazatérnek, de valahogy már egyikük sem ugyanolyan, mint régen.

Rendező: Rand Ravich
Író: Rand Ravich
Premier (HU): 2000.09.07.

2022.03.16 JRD

Sablonos...

Deep nagy kedvenc, hiszen mindig érdekes karaktereket választ szerepeknek, de valahogy ez most nem sikerült. Egy szokványos földönkívülis történet (mely egyébként egy kicsit, de emlékeztetett egy ősrégi filmre a Támadnak a Marslakók!-ra, remélem, jól emlékszem a címére). De ettől még szórakozásnak jó, de a kliséken túl nem tud semmit felmutatni. De neked kell eldöntened, hogy tetszik-e vagy sem. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

Már megint a fordítás

Nagyon szívesen elbeszélgetnék azzal, aki ezeket a zseniális fordításokat teszi le elénk. Elképzelem magamban, hogy egy kissé frusztrált, és savanyú életet élő középkorú hölgyike szunyókálva, szemüvegét levéve, kissé tippszerűen adja ezeket a címeket... Teljes kritika

2017.12.24 indingo

Szerintem voltak benne parás jelenteket, de magát a koncepciót nem értem. Minek is bújt Johnny Depp bőrébe az ufó? Vagy várnak 20-30 évet míg elszaporodnak a földön és utána lecsapnak?

2015.05.14 ZeroHero

Maga sztori, unalmas, sablonos, felejthető, kiszámítható, a végén pedig gagyi. A megvalósítás mégis élvezhetővé teszi. Szerintem tökéletes példa arra, hogy lehet jó filmet csinálni egy sz*r forgatókönyvből. Elismerésem a rendezőnek és a két főszerepl... Több

2018.11.30 harnas1207

Nekem a történet tetszett. Kíváncsi voltam mi történt ott kinn, ez tette feszülté a filmet. Aki parázós filmet akar, az ne ezt nézze.

A filmtörténetek egyik nagy bukása volt a film. A 75 milliós költségvetésből nem jött be 20 millió dollár sem.Szerző: JRD

A film eredeti angol címe The Astronaut volt, viszont Johnny Depp némiképp jelentéktelen, semmitmondó alakítást nyújtott a címszerepben. Charlize Theron sokkal dominánsabbnak bizonyult mellette, ezért változtatták a film címét The Astronaut's Wife-ra.Szerző: Attila G.

A pár több alkalommal az Emlékek szerenádja (Penny Serenade) című 1941-es fekete-fehér filmet nézi VHS kazettáról; a film egy házaspár szomorú történetéről szól.Szerző: mrarizona

A filmhez készült alternatív befejezés, mivel a producereknek nem tetszett az eredeti verzió.Szerző: ZeroHero