Otthon, biztonságban

Right at Your Door

2024.01.22 RigbyTheMad

Sajnos ebben a filmben is látszik, hogy mindig úgy mutatják be, hogy együtt kelnek, szeretlek így, szeretlek úgy. És ha baj van, akkor hirtelen a nagy „szeretlek” szó elhalványul. Szó nélkül be kellett volna engednie a nőt, mivel inkább együtt halnék... Több

2017.05.07 mamiéstöti2

Végig húzták vonták a történetet nyögvenyelősen, de ez szerintem tudatos volt, hogy még jobban üljön a végkifejlet, ami sikerült is, de egy ledöbbenés nekem nem ér 90 perc szenvedést.

2018.12.12 harnas1207

Különleges film, minden szempontból. Kicsit olyan hangulata van, mint az új Cloverfield mozinak. Nem tudjuk biztosan mi történt, és eleinte mindent csak egy szemszögből látunk. A film végi csavar őrülten nagyot üt, megéri kivárni.

2022.03.08 pj19

Teljesen átlagos film. Teljesen átlagos szerepelőkkel. Bár azt el kell ismernem, hogy a végén tényleg volt egy csavar, de erre 1,5 órát kellett várni. Gyenge film! Csak annak ajánlom. aki nem tudja elütni a 1,5 óráját az életéből!

2016.04.15 irongozu

Hát nem mondanám kifejezetten érdekesnek és izgalmasnak ezt az alkotást, a morális dilemmáiban ezzel szemben nagyon kreatív tud lenni - éppen ezért biztos vagyok benne, hogy egy nehezen feledhető filmélménnyé fog válni a végére.Érdemes időt áldozni rá.