Kalifornia - A halál nem utazik egyedül

Kalifornia - A halál nem utazik egyedül

Kalifornia

A Kalifornia - A halál nem utazik egyedül című akciófilmben Brian és barátnője, Carrie Kaliforniába utazik. A férfi és a nő sorozatgyilkosokról készül anyagot gyűjteni. Hirdetés útján útitársakat keresnek, hogy csökkentség az útiköltséget. A hozzájuk csatlakozó Early és… Több

Rendező: Dominic Sena
Forgatókönyvíró: Stephen Levy, Tim Metcalfe
Premier (HU): 1994.08.04.
Michelle Forbes
David Duchovny
Juliette Lewis

2020.03.27 uniterra Nézhetetlen

Szutyok

Remes egy film. Ilyet harom nap alatt megir az ember. Fogsz egy mindenre elszant bunozot, meg egy pipogya ijedos anyamasszony katonajat s kesz az alap. Mr Pipogya alma egyszer ferfiank lenni, ezert talal egy bunozot s udvariasan ugy pipogyasan megkerdi ugyan urasagod mondja mar el milyen erzes is bunozonek lenni. Tetszik tudni en konyvet irnek am errol. Na ne! Mindennek ellenere a szineszek nagyon jo alakitasat lathattuk, kihoztak magukbol a legjobbat, megkaptak a penzuket, megerdemelten. De ezt a szarkupac filmet gyorsan el is felejthettek.

2019.03.16 szucszoli

Engem ez a film nem győzött meg. Ha viccelődni akarnék, azt mondanám, hogy egyedül a formás női idomok mentik meg a filmet, de az az igazság, hogy ha én filmet nézek, irritálnak a dugós jelenetek. Attól nem fogok jobban azonosulni egy karakterrel, ho... Több

2014.12.11 KATE

Pörgős pszichothriller, ajánlom mindenkinek. Nem csak Brad Pitt miatt. ;) Az eleje kicsit unalmas, lassan indul be, de aztán nagyon!

2016.09.08 cvölf

Elképesztően jó atmoszférája van a filmnek. A színészek nagyon jól hozzák a pszichotikus karaktereket.

2018.10.13 kounicakhaha

Nagyon jó ez a road-movie, thriller ötvözete, Brad Pitt is nagyon jól hozta ezt a pszichopata figurát, szinte háttérbe szorította a többi szereplőt.

A helyek, ahol a sorozatgyilkosságok történnek a filmben játszó színészek neveivel vannak összefüggésben, Lewiston Ranch, Mt. Juliet, TX (Juliette Lewis); Forbes, TN (Michelle Forbes; Davidson Mine, Dew Cove, NV (David Duchovny); Bradbury Textile Warehouse in Pittsburgh, PA (Brad Pitt).Szerző: rbernadett

(2018. 03. 01.)
Remek film, kiváló színészgárda, érdekes történet. Mindenkinek csak ajánlani tudom, akik fogékonyak a sorozatgyilkosokkal foglalkozó témával kapcsolatban. 10/10 Több