szucszoli   2019. 03. 16.

Engem ez a film nem győzött meg. Ha viccelődni akarnék, azt mondanám, hogy egyedül a formás női idomok mentik meg a filmet, de az az igazság, hogy ha én filmet nézek, irritálnak a dugós jelenetek. Attól nem fogok jobban azonosulni egy karakterrel, hogy egyfolytában egymással dugnak a szépségideál szereplők. Hangulatra sem volt semmi különös élmény. Akkor már inkább a „Hetedik”- et nézném meg, ha valami épkézláb pszichothrillerre vágynék, ami jó is.

kounicakhaha   2017. 03. 11.

Nagyon jó ez a road-movie, thriller ötvözete, Brad Pitt is nagyon jól hozta ezt a pszichopata figurát, szinte háttérbe szorította a többi szereplőt.

cvölf   2016. 09. 08.

Elképesztően jó atmoszférája van a filmnek. A színészek nagyon jól hozzák a pszichotikus karaktereket.

KATE   2014. 12. 11.

Pörgős pszichothriller, ajánlom mindenkinek. Nem csak Brad Pitt miatt. ;) Az eleje kicsit unalmas, lassan indul be, de aztán nagyon!

Michelle Forbes
David Duchovny
Juliette Lewis
Brad Pitt

Remek film, kiváló színészgárda, érdekes történet. Mindenkinek csak ajánlani tudom, akik fogékonyak a sorozatgyilkosokkal foglalkozó témával kapcsolatban. 10/10 több»

A helyek, ahol a sorozatgyilkosságok történnek a filmben játszó színészek neveivel vannak összefüggésben, Lewiston Ranch, Mt. Juliet, TX (Juliette Lewis); Forbes, TN (Michelle Forbes; Davidson Mine, Dew Cove, NV (David Duchovny); Bradbury Textile Warehouse in Pittsburgh, PA (Brad Pitt).