Kalifornia - A halál nem utazik egyedül (1993)

Kalifornia

uniterra Nézhetetlen  2020. 03. 27.

Szutyok

Remes egy film. Ilyet harom nap alatt megir az ember. Fogsz egy mindenre elszant bunozot, meg egy pipogya ijedos anyamasszony katonajat s kesz az alap. Mr Pipogya alma egyszer ferfiank lenni, ezert talal egy bunozot s udvariasan ugy pipogyasan megkerdi ugyan urasagod mondja mar el milyen erzes is bunozonek lenni. Tetszik tudni en konyvet irnek am errol. Na ne! Mindennek ellenere a szineszek nagyon jo alakitasat lathattuk, kihoztak magukbol a legjobbat, megkaptak a penzuket, megerdemelten. De ezt a szarkupac filmet gyorsan el is felejthettek.

szucszoli   2019. 03. 16.

Engem ez a film nem győzött meg. Ha viccelődni akarnék, azt mondanám, hogy egyedül a formás női idomok mentik meg a filmet, de az az igazság, hogy ha én filmet nézek, irritálnak a dugós jelenetek. Attól nem fogok jobban azonosulni egy karakterrel, ho... több»

kounicakhaha   2018. 10. 13.

Nagyon jó ez a road-movie, thriller ötvözete, Brad Pitt is nagyon jól hozta ezt a pszichopata figurát, szinte háttérbe szorította a többi szereplőt.

cvölf   2016. 09. 08.

Elképesztően jó atmoszférája van a filmnek. A színészek nagyon jól hozzák a pszichotikus karaktereket.

KATE   2014. 12. 11.

Pörgős pszichothriller, ajánlom mindenkinek. Nem csak Brad Pitt miatt. ;) Az eleje kicsit unalmas, lassan indul be, de aztán nagyon!

Michelle Forbes
David Duchovny
Juliette Lewis
Brad Pitt

A helyek, ahol a sorozatgyilkosságok történnek a filmben játszó színészek neveivel vannak összefüggésben, Lewiston Ranch, Mt. Juliet, TX (Juliette Lewis); Forbes, TN (Michelle Forbes; Davidson Mine, Dew Cove, NV (David Duchovny); Bradbury Textile Warehouse in Pittsburgh, PA (Brad Pitt).

Remek film, kiváló színészgárda, érdekes történet. Mindenkinek csak ajánlani tudom, akik fogékonyak a sorozatgyilkosokkal foglalkozó témával kapcsolatban. 10/10 több»