Tökéletes világ

indingo
Bradley Whitford
Bradley Whitford
Laura Dern

1963 októberében, a káosz közepette Butch Haynes (akit Kevin Costner alakít) egy fegyveres rablás miatt került börtönbe. A bíróság Texas egyik legveszélyesebb bűnözőjének tartotta, és 40 év kényszermunkára ítélte. A sorsnak azonban más tervei voltak. Butch-nak sikerül megszöknie a börtönből,… Több

Premier (HU): 1994.03.24.

2024.02.07 Schumy1

Könyvben olvastam először, s nagyon lekötött. Aztán rátaláltam a filmre, s nem csalódtam. Nagyon megható, nagyon emberi, magával ragadó történet, remek színészi játék jellemzi.

2018.12.27 indingo

Kalandos és izgalmas történet. Costner nem egy megszokott szerepben látható. A kisfiú nagyon ügyesen játszik.

2016.12.14 Berto49

Eastwood egyik zseniális rendezése (mellesleg szerepel is benne), de az abszolút főszereplő az általam nem túlságosan kedvelt Costner, aki ebben zseniális alakítást nyújt. Nem szabad szó nélkül hagyni az életben 9 éves T. J. Lowther alakítását sem, a... Több

2018.12.28 VvV

Remek történet. Kalandos, de eléggé megható is a vége. Nagyon jó páros Kevin Costner a kisfiúval.

2015.08.21 Moria99

Jó a sztori, elgondolkodtató, olykor vicces, izgalmas, megvan benne minden, ami kell. Nagyon izgalmas film és egyben látványos is, fantasztikus történettel. Nekem tetszett csak ajánlani tudom.

Steven Spielberg számításba jött rendezőként. Szerző: rbernadett

Clint Eastwood Butch szerepét eredetileg Denzel Washingtonnak adta volna. Szerző: rbernadett