Sivár vidék

Sivár vidék

Badlands

Kit kukásként dolgozik egy kisvárosban. megismerkedik a jómódú Hollyval és randevúzni kezdenek. Amikor a lány apja tudomást szerez a kapcsolatról és meg akarja akadályozni összeköltözésüket, Kit lelövi a férfit. Sikerül elbújniuk a világ elől és boldogan élnek addig, amíg… Több

Premier: 1973.10.13.

2017.12.09 Deku

Ebben a filmben bőven több rejtőzött mint amit ide feltudtak sorakoztatni. Nem tudom, hogy miért nem lett izgalmasabb és vagy legalább érdekfeszítőbb a történet. Ennél bőven bele lehetett volna tenni sokkalta többet is.

2016.10.04 Ghotik

Nagyon érdekes témájú film. A színészek profik, meggyőzőek, hozzák azt amit az ilyen jellegű karakterektől elvártam. Meggyőző, érdekfeszítő sztori ami egy percig sem unalmas.

2017.12.02 Syracuse

Remek thriller, aminek már a forgatókönyve is zseniális. Ehhez nagyszerű színészeket választottak, és az operatőri munkának is megvan a gyümölcse. Ajánlom

A Rotten Tomatoes oldalán 98%-os értékelést kapott 50 kritika alapján.Szerző: Bogi87

San Sebastian Nemzetközi Filmfesztivál (1974) - Legjobb férfi alakítás: Martin Sheen lett.Szerző: Bogi87

San Sebastian Nemzetközi Filmfesztivál (1974) - Legjobb rendező: Terrence Malick lett.Szerző: Bogi87

Az operatőri munkával és a zenével Malick a filmnek lírai hangulatot teremtett, ami szöges ellentétben van a filmben fellelhető erőszakkal.Szerző: Bogi87

A film Terrence Malick első rendezése volt.Szerző: Bogi87