Közösség

Vélemény:

 

82 Paul

(2011)

Egy barátságos földön kívüli kalandja a föld bolygón!

 
Erik Csok   2026.06.22 18:26
0

Nagyon jó kis vígjátékfilm. Sokat nevettem rajta, és tetszett, hogy az UFO-s témát közelítette meg, és úgy csináltak belőle egy vígjátékfilmet. Persze volt benne dráma is, de épp annyi, amennyi kell. A karakterek és a színészek nagyon jók, Paulnak maga a személyisége szerintem szuper, és még egy tök jó alapsztorit is kapunk. Nem egy hosszú film, de eléggé jól kitöltötték a játékidőt remek és vicces jelenetekkel. Aki még nem látta, de érdekli, nézze meg, szerintem nem bánja meg, én ajánlom!