Nagyon jó kis vígjátékfilm. Sokat nevettem rajta, és tetszett, hogy az UFO-s témát közelítette meg, és úgy csináltak belőle egy vígjátékfilmet. Persze volt benne dráma is, de épp annyi, amennyi kell. A karakterek és a színészek nagyon jók, Paulnak maga a személyisége szerintem szuper, és még egy tök jó alapsztorit is kapunk. Nem egy hosszú film, de eléggé jól kitöltötték a játékidőt remek és vicces jelenetekkel. Aki még nem látta, de érdekli, nézze meg, szerintem nem bánja meg, én ajánlom!
Nagyon jó kis vígjátékfilm. Sokat nevettem rajta, és tetszett, hogy az UFO-s témát közelítette meg, és úgy csináltak belőle egy vígjátékfilmet. Persze volt benne dráma is, de épp annyi, amennyi kell. A karakterek és a színészek nagyon jók, Paulnak maga a személyisége szerintem szuper, és még egy tök jó alapsztorit is kapunk. Nem egy hosszú film, de eléggé jól kitöltötték a játékidőt remek és vicces jelenetekkel. Aki még nem látta, de érdekli, nézze meg, szerintem nem bánja meg, én ajánlom!