Közösség

Vélemény:

 

89 Ragadozó

(1987)

Ragadozó

 
respect the movies   2018.01.12 16:49
0

Szerintem hatalmas film volt és még a mai napig tartja az a minőséget amit anno a 90-es években képviselt! O azok a csodás 80-as, 90-es években készített filmek, még mindig van bennünk valami varázs (persze főleg azokban, amik az idők folyamán klasszikussá váltak)! Apropó klasszikus, valahogy én úgy érzem, hogy a régebben készült filmeknél azért több vált klasszikussá, mint mondjuk azok a filmek közül, amiket mondjuk az új évezredtől készítettek el (ez csak feltételezés, de lehet benne valami szerintem)! Maga a film nagyon jó, minden terülten megállja a helyét és még most sem nagyon vesztett az erejéből! Fiatalabb koromban nem tudom mennyiszer láthattam, de sokszor! Kíváncsi voltam hogy még mindig tud e a film hatást gyakorolni a nézőjére és Igen! Ahogy a film elején felcsendül Alan Silvestri zenéje egyből beindulnak az emlékek és ha egy 30 éves film képes így hatni rám, akkor teljesen felesleges a hibákat keresni benne! Egyszerűen csak hátra kell dőlni és élvezni e kortalan klasszikus akció sci-fit!