Közösség

Vélemény:

 

52 Aliens vs. Predator - A Halál a Ragadozó ellen 2.

(2007)

Aliens vs. Predator - A Halál a Ragadozó ellen 2.

 
respect the movies   2018.02.03 17:23
0

Szerintem is egy gyenge filmmel van dolgunk! Már az első AVP filmet sem mondanám egy erős darabnak, de ott azért én még fel tudtam fedezni élvezhető jeleneteket, vagyis sokkal több volt benne mint a folytatásában! Ez azért is fájó nagyon, mert miután elkészítették az első AVP filmet, rengeteg rajongó jelezte a készítők felé a csalódottságukat mint a történet, mint a minőség és a gyenge hangulata miatt! Persze a folytatásra ígértek szinte mindent a nézőknek és a rajongóknak egyaránt és a gond csak az lett ezekből az ígéretekből szinte semmit nem valósítottak meg! Jómagam is csak annyit tudnék pozitívumként felsorolni a folytatással kapcsolatban véresebb és talán kicsit keményebb lett mint az első AVP és sajnos ennyi volt az előnye filmnek! Viszont ami talán még elfogadható volt az első részben, azt itt teljesen lerontották! Hangulatilag sokkal gyengébb lett, feszültség és izgalom terén is gyengébben szerepel, bár ez azért is lehet, mert nem hogy nem voltak karakteres emberi szereplői a filmnek, de számomra valahogy sem az Alien, sem pedig a Ragadozó karaktere sem lett annyira jó mint az eddigi filmeknél! Nagyon remélem én is, hogy nem akarják majd folytatni az AVP filmeket, vagy inkább azt írnám, hogy e minőségbe semmiképp ne készüljön több rész!