Közösség

Vélemény:

 

82 Mátrix - Újratöltve

(2003)

Mátrix - Újratöltve

 
Erik Csok   2022.10.16 16:04
0

Már az első rész sem volt jó, legalábbis nekem nem jött be, de ez valami borzalmas. Minden sebből vérzik, a CGI valami botrányos, ez első részben szerintem jó volt, pedig ott 1999-et írtunk, ahol még ezek az effektek nem voltak olyan hú de jók, de szerintem az elsőbe nem volt vele gond. (Ez egy pozitívum az első rész kapcsán.) Nem egy fölösleges jelenet van, logikátlanságok tömkelege van a filmben, és a karakterek ebben a részben mint ha nem is azok lennének, mint az elsőbe. Hogy lett Neoból egy golyóálló szuperhős fazon? Jó, az első részben is voltak ilyen képességei, de még meg sincs magyarázva az, hogy hogy lett ilyen. A színészek, hát elmennek. Keanu talán ebbe a filmbe hozza egyik legrosszabb alakítását. Laurence Fisburne és Carrie Anne Moss is kb. ezen a szinten van, viszont Hugo Weaving jó a filmben, bár mondjuk Smith karaktere is egy jól kitalált karakter. Szóval ez a film nem jó, és ezt nem csak én mondom, hanem egy csomó más ember is. A harmadikat meg sem fogom nézni, az első kettő pont elég is volt.

 
kabel 2023.05.28 13:54
0

Milyen logikátlanságra gondolsz?

 
Erik Csok 2023.05.31 17:21
0

Például az, amikor Neo a sok Smith ügynökkel verekszik, tudja, hogy úgysem tudja legyőzni őket, de azért megvárja, míg jól összeverik. Ízlések és pofonok, hogy kinek jön be ez a rész. Én nem vagyok rajongója a szériának, de ezt szerintem a kommentem is mutatja.

 
kabel 2023.05.31 18:03
0

Szerintem nem tudta, hogy nem tudja legyőzni őket. A legelső jelenet szerint rengetegszer harcolt már velük, és általában rutinos legyőzi őket.

 
Erik Csok 2023.06.01 21:29
0

Hát, most nem történt így.

 
kabel 2023.06.02 10:56
0

Jó megfigyelő vagy.

 
Erik Csok 2023.06.04 13:30
0

Tudom én azt.