Közösség

Vélemény:

 

68 Fűrész 4.

(2007)

Fűrész 4.

 
respect the movies   2018.02.01 15:31
0

Szerintem nem lett rossz film , de minőségben azért jóval gyengébb lett mint az előző három rész bármelyike! A harmadik Fűrész filmnek sikerült egy egész pofás kis befejezést összehoznia és akár az egész Fűrész szériát le is tudták volna zárni azzal a befejezéssel de sajnos nem így történt! Értem én ha egy film Hollywoodi mércében aprópénzből készül el és sokszorosát hozza vissza annak, akkor nehéz leállni, de a mértéktelenség nagy hiba filmeknél is! Nem hibáztatom a film forgatókönyvíró párosát (Patrick Melton és Marcus Dunstan voltak a felelősek ezért) mert roppant nehéz dolguk volt egy kész lezárt filmhez egy épkézláb történetet kreálni! Tehát a történet olyan amilyen, viszont ismét kapunk rendesen vérben gazdag jeleneteket és a gore-faktor is igazán magasan van a film alatt! Viszont számomra mint a színészek mint a karakterek erőtlenebbek voltak mint az eddigi részekben! Illetve még sajnos megjelennek a történetben a logikai bakik amik eddig nem igazán voltak jellemzőek e szériára! Egy közepesnek simán vállalható a negyedik felvonás, csak kár hogy ennél a nézők többre számítottak volna!