Közösség

Vélemény:

 

84 Az 50 első randi

(2004)

Sandlerhez képest egészen jó

 
Jerico   2024.02.10 11:32
0

Nem rajongtam soha Adam Sandlerért, de ez a filmje tényleg jó. Úgy tűnik, hogy a sok gagyi közt néha ő is betalál. Bár itt is néha nagyon lemegy a színvonal, és sok az alpáriság, az alaptörténet nekem nagyon tetszik. Adott egy csinos, kedves és okos fiatal nő, aki egy katasztrófa miatt súlyos idegrendszeri betegségben szenved: agya egyetlen napot él újra meg újra egész életében. Éjszaka törlődik a memóriája, és másnap kezdi elölről. Utánaolvastam: létezik ez a betegség. (Sőt a filmben felbukkan egy 5 perces pasas is, alig 5 percenként törlődő memóriával.) Főhősünk, Henry udvarolni próbál a lánynak, de nagyon nincs könnyű dolga, hiszen mindig csak egyetlen napja van arra, hogy elkápráztassa a nőt. Viszont végtelen sokszor próbálkozhat, hiszen egy-egy visszautasítás után úgysem emlékszik rá Lucy (Drew Barrymore). Így kezdetét veszi a sok kísérlet, amelyeken remekül lehet szórakozni. Felbukkan közben Rob Schneider is, rengeteg vicces beszólással. Kapunk sok hawaii nagytotált, gyönyörű tengerpartokkal. Értékelés: 4 csillag bizony.