Közösség

Vélemény:

 

74 Stephen King: Az

(1990)

IT

 
Yosihiro   2019.06.02 20:24
0

Láttam a filmet. A horror elvétve talátam benne inkább misztikus horrornak írnám le. A történet jó bár én nem így adtam volna elö. A régi kor lett volna az elsö rész és mai idö a második. Ettöl eltekintve nem rossz alkotás. Többet ki lehetett volna ebböl hozni és még egy folytatás is lóg a levegöben. A szereplök igazából nem tudtak kiemelkedöt alakítani a történet az ami vezeti a filmet. A filmeb igazából nincs izgalom mindeni azt várja mi történik amikor újra lemennek a csatornába. A végkifejlet megjelenítése kicsit nevetséges de a szörny szellem gonosz igazából nem ilyeszti úgy meg az embert mint a lelki hatásra biró bohóc. Összeségéeb egy jó filmet kapunk közepes rendezéssel és vágással. A szerplök is csak a közepes szinvonalat hozzák. A hangi effeket sem érik el a jó szintet. Így mivel csak a történet vezeti a filmet a jó kategóriába ezért ennél több csillagot nem lehet rá adni. Talán klasszikusnak nem mondanám de a horror kedvelöinek egy kötelezö mü. Aki a könyvet válassza az lehet hosszab ideig olvassa majd mert így a 3 órában szerintem igazából nem minden fért bele. Üdv, Yosi