Közösség

Vélemény:

 

76 Volt egyszer egy Mexikó

(2003)

Volt egyszer egy Mexikó

 
Berto49   2018.07.09 15:16
0

Nekem ez túlságosan sok volt! Mire is számítottam!? Hiszen ez egy akciófilm, a „Mariachi-trilógia” része, az „El Mariachi=A zenész” és a „Desperado” folytatása. Teletömték nézőcsalogató sztárokkal, meg 99 halottal. Rengeteg karakter, hirtelen megjelenik, aztán nyomtalanul, jó esetben élve, rosszabb esetben halva eltűnik. Nincs teljes egészében kibontva a jellemük, a sorsuk, talán a film viszonylagos rövidsége miatt nem volt erre idő. A legnépszerűbb poliglott énekes, Enrique Iglesias is szerepel benne, Lorenzo alakját öltötte magára. Eva Mendes fizikai megjelenése ugyan nagyon esztétikus, csak az a baj, hogy színésznőként született antitalentum. Viszont ott van mellette Salma Hayek, akire nem lehet a tehetségtelenség címkéjét ráragasztani. Összegezve: eggyel több Robert Rodriguez rendezést láttam, de nem hagyott mély nyomot az emlékezetemben. Lehet, hogy az az ok, hogy már elég sok akciófilmet láttam, a mindennapi libacombot is meg lehet unni, így lehet ez az akciófilmek gyakori "élvezetével" is. Megfelelő diéta után jöhet a következő lövöldözős "filmremek".