Közösség

Vélemény:

 

89 Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

(2011)

Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

 
Mithrel   2018.02.04 19:53
0

Arra számítottam, hogy kicsit erőltetett lesz a film, de szerencsére nem így lett. Jó hosszú lett, ennek ellenére nem unalmas, és sajnos nem is annyira könyv hű, mint az előző részek.  De persze nem lenne jó az sem, ha egy egész órán át Dumbledore mindent- elmagyarázó-beszédét kellene hallgatnunk.(A könyvben egy egész fejezet erről szól, bár ez engem Dumbledore fanként nem zavart. XD) Amikor megnéztem, viccen kívül mondom, enyhe, de határozott sírás fogott el. Nem mintha olyan megható lett volna, hanem mert ez egy búcsú volt. Egy búcsú két fiútól, és egy lánytól, egy stábtól és két rendezőtől és persze rengeteg fantasztikus színésztől, akiket nem ismerek személyesen, de a szemem láttára nőttek fel, és annyira a szívemhez nőttek, hogy el sem tudom képzelni, mi lesz velem nélkülük! Persze bármikor újraolvashatom és -nézhetem, de az más lesz, mert már nem lesz bennem az a kíváncsiság, ami a könyv elolvasásától a film megnézéséig megvolt: Vajon hogyan csinálták meg? Hát jól, ez az utolsó szavam, vagy inkább azzal a ténnyel zárom mondandómat (ami talán kissé csöpögősre sikerült), hogy ez pont így volt jó!
Engem teljesen elvarázsolt!