Közösség

Vélemény:

 

70 Vérszomj: A kezdet

(2004)

Vérszomj: A kezdet

 
respect the movies   2018.01.23 13:32
0

Szerintem nem volt rossz film! Érdekesnek találtam a film történetét, tulajdonképpen a készítők a 2000-es Vérszomj/Farkasvér történetét helyezték át az 1800-as évekbe, persze egy két változtatást azért eszközöltek benne, hogy ne legyen teljesen ugyanaz! Mint az eddigi két résznél itt sem lehet különösebb problémánk a színészi alakításokkal, az új karakterek is érdekesek voltak! Érdekes volt a film hangulata is, főleg mivel sok mindent ismerhetünk a történetből, de ettől még jómagam egyáltalán nem éreztem az ötlettelenséget a történetben, vagy a hangulatában! Talán feszültség és izgalom terén kicsivel kevesebbet nyújt mint az eddigi két rész, viszont a történetvezetése eléggé pörgős lett! Technikailag már a második rész előtt jár kicsivel, de az is lehet hogy csak azért mondom ezt, mert itt azért több vérfarkast szerepeltetnek! A CGI technika ebben a részben is minimálisan jelenik csak meg, továbbra is a jól megszokott maszkok és egyéb protéziseket láthatjuk! Vér szempontjából talán kicsivel kevesebbet nyújt mint az elődjei, de simán vállalható e téren is a film! A trilógia talán leggyengébb darabja ez volt, de egyáltalán nem nevezném rossznak!