Közösség

Vélemény:

 

68 Fűrész 6.

(2009)

Fűrész 6.

 
respect the movies   2018.02.10 09:06
0

Szerintem gyenge film lett! Kedvelem a Fűrész filmeket, de talán ez a rész volt számomra a leggyengébb és a legkevésbé élvezhetőbb etapja! A történetét is túl erőltetettnek éreztem, azok a próbálkozások sem működtek túl jól, amikkel próbálták a harmadik rész egy-két hiányzó darabkáját még bemutatni! Sajnos nálam ez a rész volt az, amikor a Fűrész film mint franchise "átlép egy határt" és itt már sokkal inkább akartak a készítők sokkolni a látottakkal, mint a történettel! Persze itt is megkapja a néző a befejezésnél a jól megszokott csavart, de számomra túl erőltetettnek érződött ez a lezárás! Illetve felvet egy olyan kérdést is ez a film nálam, amire az eddigi részek azért eléggé figyeltek, hogy ilyen kérdés ne fogalmazódjon meg a nézőben, ez pedig a történet Hihetősége volt! Oké értem én azt, hogy fontos egy horrorfilmben az a tény hogy legyen sok áldozat, de hogy közel 15 embert elraboljanak és csapdába is ejtsék őket, olyan körülmények közt mint amit a Fűrész 4 illetve 5 részében megismertünk....hát számomra kimeríti a történet minimális hihetőségét!