Közösség

Vélemény:

 

68 Fűrész 6.

(2009)

Fűrész 6.

 
moov18   2016.02.02 19:46
0

Elég bosszantó, hogy a témát már kimerítették és teljesen megrágták-kiköpték. Most is szentül állítom, hogy a harmadik résztől, egészen a hetedikig bezárólag feleslegesek, unalmasak, semmitmondóak. Néha még kapunk egy-két sokkoló jelenetet az arcunkba, amely gyakran üldözhet minket napokig-órákig, de ennyi! Én a harmadik résznél már temettem a sorozatot, pedig akkoriban még gondolni sem mertem volna arra, hogy ennek valaha hetes része lesz. Pedig így lett! Hét Fűrész film, ebből pedig csupán a töredéke ér valamit. Jelen, hatodik rész az őszintét megvallva nem lett valami silány, a folytatások közül talán még ez ér valamit (persze az 1-2. rész egyértelműen viszi a pálmát). A csapdákat valaki szépen megálmodta, most hirtelen a körhintás jelenetre gondolok, amihez azért szükséges volt a képzelőerő, valaki tehát dús fantáziával rendelkezhetett. Azért az egekbe sem szeretném magasztalni a filmet, hiszen tartom magam a korábbi álláspontomhoz, miszerint felesleges volt ennyire nyújtani-húzni ezt az egészet, de ha már megtették akkor próbálom élvezni. Ez a rész pedig voltaképp kikapcsolt, sikerült elragadnia, ha csak egy picit is de legalább váltott ki belőlem reakciót. A film befejező jelenete egyszerre volt brutális és kegyetlen. Szavakat sem találok rá. Szóval legalább a hangulatteremtéshez még azért, ha minimálisan is, de értenek. De nézze meg mindenki és döntse el maga!