Közösség

Vélemény:

 

70 Rohammentő

(2022)

Rossz!

 
ZeroHero   2022.09.06 00:18
0

Édes istenem, mennyire nagyon rossz ez. Akartam ma este valami kis könnyed mozit nézni és ez is benne volt a megnézendő mappámban, ami napról napra gyarapszik ugye... Mint mindenkinél gondolom :) Nem vártam sokat, tényleg. De ez nagyon rossz. És nem csak pár dolog rossz benne, hanem minden. Persze van lövöldözés, meg autósüldözés, meg kamerába mondott egymondatos viccességek, de hogy ez elég 2022 vége felé az embereknek.. az azért baj. A 43. percnél kezdtem el igazán unni, de végigküzdöttem magam rajta. Csak kapkodtam a fejem: Ez ki? Az ki? Ő miért? Miért sajnáljam? Miért szeressem? Miért csinálják??? Ez miért jó? M. Bay valszeg nagyon gerjed erre a nőtípusra, mert most is előhúzta az újabb Megan Foxot, aki pont ugyanúgy néz ki, mint az igazi, csak mellben gyengébb. De ő is rossz. Gyllenhaal hozza a kötelezőt, de semmi extra. Szarul is volt megírva és szerintem túl sok energiát nem is rakott bele. Az meg, hogy minden harmadik snitt drónnal lett felvéve és semmi más funkciója nincs, csak mutatja hogy mennyire szép és jó és érdekes felvételek készíthetők drónnal.. Hát, na. Néha a kevesebb, több. Azoknak az ismerőseimnek fogom javasolni megnézésre, akiket nem kedvelek annyira.