Közösség

Vélemény:

 

71 Sikoly 4.

(2011)

Sikoly 4.

 
moov18   2016.02.08 21:40
0

Nagyon meglepődtem. Pozitív csalódás. Az első rész, ezzel a negyedik résszel abszolút keretbe foglalja ezt a szériát. Méltó befejezése volt a sorozatnak. A második illetve harmadik Sikoly film véresen gyenge volt, unalmas, komolyan vehetetlen. Viszont jelen részünk pörög mint a taxióra és nem is hajlandó megállni egy percre sem. Egy az, hogy telenyomták mindenféle sorozatsztárral, talán az eladhatóság kedvéért, másrészt nem spórolnak a művérrel sem. Talán az egyetlen olyan Sikoly film, ahol nem volt sejtésem a gyilkos kilétét illetően. Még az első részben is voltak tippjeim, itt viszont nem mertem volna fogadni rá! Mint mindig természetesen most is a cselekményvezetés során, kivétel nélkül mindenkit gyanúba kevernek, potenciális gyilkosnak állítanak be. Adta a feelinget rendesen, feszült volt, izgalmas volt, talán a legvéresebb mind közül. A film eleje is találóan lett megszerkesztve, tetszett ez a film a filmben ötletterv. Nem tudtam mikor nézem a Döfést és mikor a Sikolyt. Röviden: erősen javallott a megtekintése, főleg a sorozat rajongóinak. A tökéletes első, valamint kevésbé szimpatikus második és harmadik rész után, ez egy olyan munkára sikerült, ami erősen veri a vakolatot. A film utolsó tíz perce pedig zseniális lett!