Közösség

Vélemény:

 

36 Tin és Tina

(2022)

Van baj rendesen

 
Jocferatu   2023.05.29 23:21
0

Adtam neki két esélyt, mert az elsőnél elaludtam. Nem bántam meg, de a második esélyt igen, pedig aludhattam volna. A mesterséges albínó testvérek nem igazán tűntek valósnak. A történet szempontjából nem is volt szükség. Gondolom, valaki a stábból úgy gondolta, hogy sokkal parább lenne, ha az ikrek tejfehérek és kékszeműek lennének. Szerintem nem vált be. A gyerekek első furcsaságuknál a muter reakciója meg WTF? Egy durva fejmosás minimum, vagy pszichodoki beutalóval. A másodiknál meg meghoztam volna azt a döntést, amit csak a későbbiekben tesznek meg. A fináléban meg az anyai ösztönöm – férfi létemre – a gyerekhez vezetett volna, és nem fordultam volna vissza a lépcsőn, hogy körbekóvályogjam a házat. A fater meg beszenvedi magát a házba égő testtel, miközben kint esik… ESIK AZ ESŐ! AMI VÍZBŐL VAN! A nőci meg turkál, hogy melyik lepedővel oltsa el, miközben elég lett volna a függönyt letépni… Már ha komolyan megmentési szándékkal matatott a feláldozható takaróért. Engem kinyírt. De nem vagyok hálátlan.