Közösség

Vélemény:

 

NA 19. epizód

(2022)

4. évad 19. rész Fivérek - Az alapító ereje

 
Yosihiro   2022.04.10 17:40
0

Mondhatnám, hogy fény derül az alapító erejére, akkor nem állnék messze az igazságtól. Zeke jól becsapja Erent, és így csapdába kerül. Mikasa és a többi barátai hősiesen harcolnak. Ezek a lassított, szinte állított képek, animációk nagyon hatásosak és látványosak lettek. Igen, a kor technikai fejlődése révén már ez is megoldható, és azt tudom erre mondani, jól alkalmazták. A történethez visszatérve, drámai jeleneteket kapunk, amit Gabi lát, Falco átváltozása, Mikasáék harca, ez mind egy pillanat alatt történik, míg Eren és Zeke ezen a koordináta ponton, világban, ahol az alapító van, ott értekeznek, de igazából nem értem, miért kellett Zeke-nek ez az erő. Akkor ő a rossz, aki az embereket el akarja pusztítani, ahogy kivettem ebből. Eren akkor nagy bajban van, és vajon ki vagy mi lehet a megoldás, és szerintem Historia lesz az, aki megmentheti Erent és a világot. Izgalmas végkifejletre számítok, és várom a következő részeket. Bár Gabit sem értem, miért lőtt Erenre, de biztosan Falco miatt. Csak ajánlani tudom ezt a részt is, remek lett. A záró openingről annyit, hogy ez Mikasa dala szerintem. Üdv, Yosi