Közösség

Vélemény:

 

66 Barbár

(2022)

Nem erre számítottam.

 
Linda31   2022.11.03 14:24
2

Számomra inkább undorító volt, mint ijesztő. :( Sokkal jobbat is kilehetett volna hozni ebből.Spoilert tartalmazhat: pl. egy "emberibb" kinézetű egyénnel, aki valóban barbár módon "csinálgatja a dolgait". Ez a "szörny" dolog kissé hihetetlenné és hiteltelenné tette (még vérfertőzésből sem születhet ilyen rém, szerintem). Ahogy valaki már leírta, pontosan olyan Halálos kitérő feeling, amiből az első rész is elég volt. :) Bill Skarsgårdot sajnáltam, hogy már az elején kivették a sztoriból.

 
Interfectorem Sabnock 2022.11.03 18:22
0

A sztori sem volt egy nagy pukkanás! :)

 
Vesco 2022.11.03 15:24
0

\"még 1 vérfertőzésből sem születhet ilyen rém,szerintem\"

Akkor még nem láttad az X-Akták \"A Falka\" c epizódját :))

 
Linda31 2022.11.04 09:45
0

Bocs, nem jól írtam. Azt hiszem, az X-akták volt előbb. Amikor a Halálos kitérőt láttam, akkor jutott eszembe az X-aktás sztori.

 
Linda31 2022.11.04 09:43
0

De láttam. :) És nekem arról is a Halálos kitérő jutott eszembe, de az X-aktás epizódtól még talán jobban paráztam. Tudod mit, igazad van , ebben változtatok az álláspontomon. Lehetséges, hogy születhet ilyen lény vérfertőző kapcsolatból (persze lehet, hogy valami más genetikai gubanc is van ott). Végül is a filmbeli izé sem tehet róla, hogy ilyennek született. A környezetemben nemigen találkozom ilyenekkel (hála az égnek), viszont szerintem gonosz, romlott, erkölcstelen ember annál több van.

 
Vesco 2022.11.04 10:35
0

Igen, az X-akták előbbi. Vicces, hogy vér nélkül, csupán hangulattal sokkal parább hatást tudott elérni egy-egy X-akták rész, mint a rendes slasher filmek, amiknek még a költségvetésük is nagyobb.

 
Linda31 2022.11.04 10:50
0

Ez így van, legalább is számomra biztos. Nem is nagyon szeretem a trancsíros horrorokat. Pedig megnéztem egy párat. :) Az X-akták 1-2 része rám hozta a frászt, az biztos. :)

 
Vesco 2022.11.04 11:00
0

Én minden zsánert szeretek a műfajon belül, trancsír, jumpscare-es, pszicho, minden jöhet. Az X-akták nekem is dettó (gumiember, zöld bogaras rész, az ómenes stb.)