Közösség

Vélemény:

 

78 Daisy Jones & The Six

(2023)

Daisy Jones & The Six

 
dandelion1983   2024.02.19 13:22
0

Hiánypótló sorozat, nagyon jó volt látni, hogy alakul meg egy együttes, és milyen nehézségekkel kell szembenézniük a világhír felé vezető úton. Sajnálom, hogy kevés emberhez jut csak el, mert ha nagyobb felhajtás lenne körülötte, akkor megérdemelt helyén lenne ez az alkotás. Nem mondom, hogy teljesen hibátlan, de nagyon szépen visszaadja a '70-s évek Amerikáját, hogy milyen volt fiatalnak lenni a hippi korszakban. A két főszereplő élete alakítását nyújtja, olyan nagyon jól áll nekik ez a szerep, és olyan nagyon jól működik közöttük a kémia, hogy mindent elhiszünk nekik. A sorozathoz írt dalok nagyon igényesek, és tökéletesen illenek bele. Valahogy nekem nagyon a helyén volt minden, végig lekötötte a figyelmemet, és ha nem tudtam volna, hogy egy fiktív zenekarról szól, elhittem volna azt is, hogy igaz történet. Az érzelmek pont megfelelő arányban voltak adagolva, szerencsére nem lett szirupos sehol sem, de azért voltak olyan jelenetek, amik a szívünkbe martak. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a zenét, a '70-es éveket, vagy csak valami különlegesre vágyik.