Jó karakterek, leköt, izgalmas. Szerintem nem szabad többet várni ezektől a típusú sorozatoktól; a családi, magánéleti szál szerintem felesleges.
Sajnáljuk, de bannoltuk a profilodat, így nem tudod szerkeszteni az oldalt ebben a hónapban.
Még nem erősítetted meg az e-mail címed! Kérjük, lépj be a levelezési fiókodba és a regisztrációkor kapott e-mailben kattints a megerősítő linkre.Ha nem kaptál ilyen e-mailt, akkor kérjük, kattints a lenti "Megerősítő e-mail újraküldése" gombra.
Gyűjts össze 100 pontot a funkció használatához!
Jó karakterek, leköt, izgalmas. Szerintem nem szabad többet várni ezektől a típusú sorozatoktól; a családi, magánéleti szál szerintem felesleges.