Közösség

Vélemény:

 

62 Eszeveszett küldetés

(2023)

Hol vannak a viccek?

 
kabel Nézhetetlen  2024.03.10 17:34
0

Kb 40 percet bírtam... vagy hát addig vártam az első tényleg vicces poénra, és ott csuktam le a laptopot. Vígjátéknak is gyenge, filmnek meg túl bugyuta. Bár lehet, a célcsoport inkább a 10 év körüli korosztály, és nem én, ezt elfogadom. Nem mondom, hogy a készítők nem próbálták meg, mert számos jelenet tele van viccesnek szánt pillanattal, de minden egyes poén kiszámíthatónak és igénytelennek hatott. A színészek csakis extrémákban tudtak gondolkodni, a viccek nagy része ugyanarra épült, és minden jelenet a kényelmetlenség felé tendált. Attól tartok, itt tényleg csak a színjátszás hiányán és a tehetségtelenségen bukott el ez a filmnek alig nevezhető valami. A főszereplő karakterrel van talán a legnagyobb baj, ennyire semmilyen, üres karaktert rég láttam, tényleg mintha valami iskolai játékból húzták volna ki, pedig ott is ő volt az, aki a bokrot játszotta. A filmet sajnos szinkronosan láttam, ami szinte biztos csak rosszabbá tette. Értékelhetetlen kategória, nem ajánlom senkinek, hacsak nem kínzás a célod vele. Még baráti társaságnak sem.