Közösség

Vélemény:

 

NA Supergirl

(2026)

Supergirl

 
Gábor390920   2026.06.25 00:12
0

Nem voltak nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatban, hasonlót vártam, mint a tavalyi Superman-film volt.
Az kell mondanom, hogy kellemeset csalódtam a filmben. Nem egy eredettörténetet kapunk (noha a film alkalmaz flashback-jeleneteket, amelyek jókor vannak jó helyen), hanem egy kalandot Supergirl életéből, amely a barátságról, bosszúról és a családról is szól.
Noha nem James Gunn rendezte a filmet, végig olyan érzésem volt, mintha egy Galaxis Őrzői-spin off lenne - bár az egy másik univerzum. És ez nem rossz, hiszen jó zenék voltak, más bolygók színes lakói, valamint nagyon jó akciójelenetek tarkították a filmet.
A 2025-ös Superman elindította az új DC-filmek univerzumát, a Supergirl pedig folytatja és számomra nem okozott csalódást. Csak így tovább!