Közösség

Vélemény:

 

NA Toy Story 5

(2026)

Sajnos erőltetett

 
alexa84   2026.06.19 22:56
0

Sajnos nem sok újat hozott az 5-ös Toy story. Pláne visszagondolva brutálisan sablonosnak érzem. Ugyanazok a problémák jöttek elő, amik az összes előző részben: félelem attól, hogy a gyerekek majd nem játszanak a játékokkal, félelem attól, hogy majd megnőnek. Még az akciók is ugyanolyanok: üldözés, elszakadás egymástól, ilyesmik. Pár apró poén "működött", de csak azért, mert ismerjük az összes előző részt és volt időnk megszeretni a szereplőket. Akinek ez az első Játékháborúja, szerintem még elmosolyodni sem fog. A mondanivaló sem túl újszerű: jajj, ne játsszanak a gyerekek a kütyükkel, és jajj, nem minden gyerek kattan rá, marad egy pár normális is. Mondjuk azt elég szomorú volt látni, ahogy Bonnie-t egyik pillanatról a másikra átváltoztatta a kütyü, és ökölbe szorul az ember keze, amikor látja, hogy szorítja magához és reggel felébredve is első dolga csekkolni. :( A franchise-nál maradva, az első 3 részt még abszolút ajánlom, azokat mind élveztük, sőt, még a 4-es is megérintett. Ez az 5-ös már sajnos nagyon erőltetett.