Nagyon szeretem az ilyen filmeket, amik nem akarják minden jelenetben megmondani, mit kell érezned. Az Újratervezés tök visszafogott, de pont ettől működik. Van benne valami furán megnyugtató, pedig amúgy elég szomorú sztori. A tájak brutál szépek, a karakterek meg olyanok, mintha tényleg léteznének.
Nagyon szeretem az ilyen filmeket, amik nem akarják minden jelenetben megmondani, mit kell érezned. Az Újratervezés tök visszafogott, de pont ettől működik. Van benne valami furán megnyugtató, pedig amúgy elég szomorú sztori. A tájak brutál szépek, a karakterek meg olyanok, mintha tényleg léteznének.