A rajz stílusa tetszett, a történet felütése is rendben volt. Viszont a teljes mese vonala szerintem nem kiemelkedő. A Miyazaki rajzfilmekben is van olyan, hogy nem különösképpen kiemelkedő történet kerül elmesélésre (Porco Rosso), de ezek a próbálkozások nekem nem jönnek be. A jövő robottechnikája logikus és realista, a távoli jövő időutazó technikája meg annyira hippi és szürrealista, hogy nem is tudtam egyeztetni. Bár valószínű, hogy az én meta felfogóképességemben van a hiba. Mivel nem hangolódtam rá a plusz tartalomra (érzelmek), ezért is: nekem ez egy átlagos történet.
A rajz stílusa tetszett, a történet felütése is rendben volt. Viszont a teljes mese vonala szerintem nem kiemelkedő. A Miyazaki rajzfilmekben is van olyan, hogy nem különösképpen kiemelkedő történet kerül elmesélésre (Porco Rosso), de ezek a próbálkozások nekem nem jönnek be. A jövő robottechnikája logikus és realista, a távoli jövő időutazó technikája meg annyira hippi és szürrealista, hogy nem is tudtam egyeztetni. Bár valószínű, hogy az én meta felfogóképességemben van a hiba. Mivel nem hangolódtam rá a plusz tartalomra (érzelmek), ezért is: nekem ez egy átlagos történet.