Közösség

Vélemény:

 

68 A nevem Agneta

(2026)

a svédben is izzik a mediterrán vér

 
1Zsuzska   2026.06.23 19:55
0

Kicsit botladozó, nehezebben induló, azonban a szereplők játékában abszolút kiteljesedő remek alkotás. Én minden percét szerettem, ahogyan a főhősöket is, legyen idős, középkorú de nem középszerű/!/, meleg, bi vagy hetero.